Ples Bellevue

2. Benefiční ples Bellevue

Vážení přátelé,

dne 3. 2. 2012 pořádalo naše zařízení již 2. Benefiční ples, který se opět konal v prostorách Hejtmanského dvora ve Slaném.

I tentokrát výtěžek plesu putuje na podporu rozvoje našich chráněných domácností ve Slaném a okolí. V rámci plesu vystoupila již podruhé skupina břišních tanečnic s výbornou choreografií, k tanci a poslechu zahrála oblíbená skupina Ikaros a také tombola byla – stejně jako loňský rok – pestrá a bohatá.

Rádi bychom poděkovali hotelu Hejtmanský dvůr, skupině Ikaros, skupině břišních tanečnic, velmi děkujeme našim sponzorům, díky nimž bylo možné ples uskutečnit a také všem zúčastněným, kteří přispěli svou přítomností!

Všem moc děkujeme a těšíme se na příští rok!

Pracovníci a uživatelé Bellevue

 

1.Benefiční ples Bellevue

Dne 25.2.2011 se v prostorách Hejtmanského dvora ve Slaném uskutečnil 1. benefiční ples zařízení Bellevue, které již dlouhá léta poskytuje služby lidem se zdravotním postižením.

Vzhledem k tomu, že šlo o ples benefiční, jeho organizace proběhla výhradně za přispění sponzorů, kterých bylo opravdu požehnaně.

Veškerý výtěžek tohoto plesu poputuje na podporu rozvoje našich chráněných bydlení.

Program byl opravdu bohatý – hosté měli možnost shlédnout v rámci předtančení skupinu břišních tanečnic, k tanci a poslechu zahrála skupina Ikaros a ku zpříjemnění zde také byla bohatá tombola s velkým množstvím zajímavých cen či možnost zakoupit si výrobky našich uživatelů. Zdarma bylo také k dispozici občerstvení.

Ples trval do ranních hodin a přesto, že se jednalo o ples první, všichni zúčastnění si jej užili.

Rádi bychom poděkovali hotelu Hejtmanský dvůr, skupině břišních tanečnic, hudební skupině Ikaros a všem sponzorům, díky nimž jsme mohli ples zrealizovat a kteří přispěli k jeho zdárnému průběhu.